Şirketlerimiz

#

 

MİRSİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Yaptığınız işlerde en kaliteli sonuçları ve başarıları yakalayabilmeniz ancak bilişim teknolojilerini en etkin şekilde kullanmanıza ve nitelikli insan gücüne sahip olmanıza bağlıdır. Mirsis Bilgi Teknolojileri, sizleri en iyiye ulaştırmak, ihtiyaç duyduğunuz insan gücünü ve son teknoloji hizmetlerini sizlere sunabilmek için kurulmuştur.

2008 yılında kurulmuş ve bilişim teknolojileri alanında bir çok başarılı faaliyette bulunmuş, uzun vadeli olarak oldukça güçlü planları olan kurumumuzu daha yakından tanımak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

www.mirsis.com.tr

 

 

ODAK İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

İhtiyaç duyduğunuz, kurum kültürünüze uygun, nitelikli birey ve tüm gerekliliklere hakim çalışanları bulmak oldukça güçtür.Günümüzde giderek artan İş açığı varken en uygun adayların bulunamaması, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak çalışanların doğru işlere yerleştirilemiyor olması ODAK İnsan Kaynakları Danışmanlık Şirketi’ni doğurmuştur.

 Şirketiniz içerisindeki iş açıklarını gidermek amacıyla; kurum kültürünüze ve değerlerinize uygun, alanında yetkili adayları tespit ederek, teknolojiyi ve geliştirdiğimiz yazılımları da bu doğrultuda kullanarak aday ve iş eşleştirmeleri yapar, ilgili bölümler için en iyi olan adayları sizler için buluruz. 

Kurumunuz için en iyisine Odak’lanmayı düşünüyorsanız mutlaka bize ulaşın.

www.odakhr.com

 

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDEKİ SON TRENDLER

BLOG SAYFASINA GİT