Yazılım Çözümleri

#

 

YAZILIM VE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Günümüz teknolojilerinde her kurumun az ya da çok olmak üzere mutlaka teknoloji ile bir bağı olmak zorundadır. Yeni TTK ( Son Türk Ticaret Kanunu) ile birlikte de, kurumların bu bağlılıkları artık kendi istekleri doğrultusunda değil, kanuni bir yükümlülük olarak ortaya çıkmaktadır.

Miera gerek yükümlülüklerinizi yerine getirmenizde, gerekse de mevcut işleyişinizi daha aktif ve optimum düzeyde, teknolojiye tam uyumlu, yüksek performans ile daha yüksek başarıyı hedefleyen yeni bir konuma getirmeyi amaçlamaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarına en hızlı ve akıllı cevapları verebilen sistemlerin geliştirilmesi ve bu sistemlerin işleyişinize entegrasyonu Miera tarafından büyük bir hassasiyet, güven ve profesyonellik içerisinde gerçekleştirilmektedir. Sizler için gerçekleştirdiğimiz bu iyileştirmelerin de devamlı olarak desteğini sağlamak, Ar-Ge faaliyetlerimizden haberdar etmek ve yine sizler için en güncel teknolojileri uygulamak adına, sürekli bir iletişim içerisinde oluruz.

İlerleyen teknoloji, kurum işleyişlerimizi ve yönetimimizi artık masaüstü bilgisayar ve laptoplardan alıp mobil cihazlarımıza kadar sürüklemiştir. Mobil cihazlarımız ile şirketimizin tüm süreçlerine ya da istenilen focus noktalarına dikkatimizi verebilmekte, her an ve her yerde bu iletişimimizi sürekli hale getirebilmekteyiz. Miera olarak sizler için en güncel ve güvenli teknolojileri kullanarak, mobil teknolojiler için de geliştirmeler sağlamakta ve süreçlerinizi optimum verimliliğe ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Miera, sizlerin asıl işlerinize yoğunlaşmanızı sağlayarak, gerekli ya da gereksiz, zamanın büyük kısmını kapsayan iş yüklerinizden teknolojiyi kullanarak daha kısa sürede, daha etkin çözümleri bulmanızı sağlar. Bu geliştirmeler sayesinde maliyet kontrolünü sağlamış ve kaynak kullanımını minimuma çekmiş olursunuz.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDEKİ SON TRENDLER

BLOG SAYFASINA GİT