Yönetim Kadrosu

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çoğunluğu finans sektörü IT departmanlarında olmak üzere çeşitli kademelerde 24 yıllık IT ve yöneticilik tecrübesi vardır. Türkiye İş Bankası Bilgi İşlem Merkezinde başlayan kariyeri Bilpa A.Ş ve Yapı Kredi Teknoloji A.Ş ile devam etmiştir. 2006 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlamıştır. 2008 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu şirketi Miera Bilgi Teknolojileri’nde çok sevdiği görevine devam etmektedir.

Ece KUTLUCANKurucu OrtakLinkedin

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1992-1999 yıllarında AKNET (AKBANK) Bilgi İşlem’de Büyük Sistemler bölümünde Sistem Programcısı olarak çalıştı. 1999-2004 yıllarında IBM projelerinde çalışmak üzere Vizyon Bilgi İşlem’de Proje Yöneticiliği yaptı. 2004 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

2008 yılından itibaren bilgi ve birikimini çok severek yaptığı işi aracılığı ile hizmet sektöründe Miera kurumsal kimliği altında paylaşmaya çalışmaktadır.

Gül DÜZGİDERKurucu OrtakLinkedin

2008 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 2016 yılında Ahmedi Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim kariyerini İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, yüksek lisans programında sürdürmektedir. 2006 yılında Türkiye İş Bankası ile başlayan kariyerini telekomünikasyon, ilaç/sağlık, finans/muhasebe/denetim sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların IT departmanlarında çeşitli kademelerde IT ve yöneticilik alanlarında sürdürmüştür. 2010 yılından itibaren, Mirsis, Miera Bilgi Teknolojileri ve Odak İnsan Kaynaları firmalarında Bilgi Güvenliği, Sistem ve Satış müdürlüğü görevlerine devam etmektedir.

Nusret BüyükçelebiBilgi Güvenliği, Sistem ve Satış MüdürüLinkedin

1972 Yılında Mardin’de doğdu.

1994 Yılında İnünü Üniversitesi işletmeden mezun olup 1997 – 2016 yılları arasında INDEX Bilgisayar’da Pazarlama & Satış departmanlarında çeşitli roller ve yöneticilik yaptı. 2016 – 2017 Yıllarında Ali Elektronik şirketinde Süper Bilgisayar, Veri Merkezi, Cloud servisleri şirketinde İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı. 2017 Eylül ayından itibaren Miera Bilgi Teknolojilerinde Satış Direktörlüğü görevini üstlendi.

Dijital Dönüşüm, Yapay zeka, IOT, Bulut Bilişim, Güvenlik, High-End Kurumsal çözümler üstünde yoğunlaşarak kendini ve şirketini geliştirmeye devam etmektedir.

Sedat AzizoğluSatış DirektörüLinkedin