INFINIDAT, Infinibox High-End Veri Depolama Çözümleri, yüksek güvenilirlik ve performans

ihtiyaçlarında, özellikle büyük ve karmaşık veri tipine sahip kurumsal firmaların en önemli destekçisidir.

InfiniBox, sektördeki en yeni ve en gelişmiş yapay zekayı kullanan, endüstri standartlarında

donanım üzerine inşa edilmiş, bir yazılım tanımlı veri depolama çözümüdür. Patentli nöral

önbellek mimarisi ile, tüm veri tiplerinde ve ihtiyaçlarınızda dijital dönüşüm için gereken

ölçekte sisteminizin performansına, kullanılabilirliğine ve uygun toplam sahip olma ve

işletme maliyetleri ile en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Infinibox Veri Dökümanı İndirmek İçin Tıklayınız

RPO ile NAS Asenkron replikasyon desteği sunuyor.

sistem hizmet kalitesi belirleme çözümü (QoS) ve 4 saniyelik

performansı, sektör lideri SAN senkron replikasyon, sınıfının en iyi

kritik ve karmaşık iş yükleri için geliştirilmiş IOPS performansı, IOPS

InfiniBox R4 yazılımı, 2017 yılının son çeyreğinde yayınlanmış olup,

InfiniBox™ veri depolama çözümü, endüstri standarındaki donanım üzerine inşa edilen yenilikçi bir yazılım platformuna dayanmaktadır. InfiniBox kritik iş yükleri için 42U’luk tek kabin içerisinde, %99,99999 erişilebilirlik, yüksek performans ve sınıfında benzersiz düşük toplam satın alma maliyetlerini birlikte sunuyor. InfiniBox ile, kurumların, hem depolama maliyetlerini düşürebilir, hem de karmaşıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Performans
InfiniBox, tüm sürücüleri her zaman en etkin şekilde kullanan bir mimariye sahiptir. Bu mimari, son derece yüksek verim sağlamanın yanında, sistemin performansı ve güvenilirliği herhangi bir şekilde etkilenmeden, arıza durumda çok hızlı bir şekilde sistemin sağlıklı hale dönmesini sağlar.

Güvenilirlik

Eşsiz güvenilirlik için sıfırdan tasarlanmış olan Infi niBox, kendi kendini iyileştirme algoritmasına sahip Infi niRAID™ mimarisi ile birlikte %99,99999 erişilebilirlik sağlar. InfiniBox, endüstri lideri anlık snaphot ve replikasyon motoru ile daha verimli, anlık ve ultra hızlı replikasyon sağlar.

Basit & Güçlü Yönetim

HTML5 teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş olan sezgisel yönetim arayüzü en karmaşık depolama yönetimi işlemlerini bile çok basit bir şekilde tamamlamanızı sağlar. InfiniBox yüksek performans ve kullanılabilirliği artırmak için tahmine dayalı analitik mimarisinı kullanılır. Zarif bir kullanım sunan RESTful API ve güçlü CLI alt yapısıyla, en karmaşık görevleri bile otomatikleştirmeyi sağlar. Sonuç olarak, verimli ve yönetimi kolay bir kurumsal depolama sistemi olarak beklentilerin çok ötesinde bir deneyim sunar.

Çoklu Petabyte Ölçekleme

Modeller, 115 TB’dan çok petabaytlı kapasitelere kadar, tek ve standart 42U kabin ile beraber gelmektedir. Sistem kapasite kullanımı son derece verimli sanallaştırma, alan iyileştirme ve dahili veri sıkıştırma gibi diğer depolama verimliliği yetenekleri ile maksimize edilir. Sıkıştırma ile, Infi niBox etkin kapasitesi 5PB’a kadar ölçeklenebilir.

Tam Bütünleşik Depolama

Tek ve ortak bir platformda FC / iSCSI SAN, NAS ve Mainframe protokollerinden yararlanılarak değişen iş ihtiyaçlarına adapte olabilmektedir. Bu protokollerin her biri Infi niBox DNA’sı üzerine
inşa edilmiş, tek,

Bağlantı ve Entegrasyon

Infi niBox, orijinal ara yüzler kullanılarak veri merkezinizdeki iş uygulamaları ile entegre edilebilmektedir. Infi niBox, Sanallaştırma, Veri Tabanları, Yedekleme & Kurtarma, vb. gibi platformlar için zengin bir çözüm portföyü ile birlikte gelmektedir. Son derece hızlı ve sezgisel anabilgisayar bağlantımız ve depolama yönetimi aracı ile – Host PowerTools™ – günler süren uzun depolama yönetim görevlerinin saniyeler içinde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır!

Infinibox Videos

by infinidat