Miera Bilgi Teknolojileri
Light Dark

Projem Var

Detaylı bir teklif istiyorum.

Acelem Var

Hızlı bir teklif istiyorum.

Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri

WEB / MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Miera olarak, en güncel ve güvenli teknolojileri kullanarak kurumunuzun ihtiyaçlarına özel, işinizi ve kurumunuzu ileriye taşıyacak web ve mobil uygulama çözümleri üretiyor, iş süreçlerinizi optimum verimliliğe ulaştırmak için çaba göstererek, daha kısa sürede, daha etkin çözümleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kurumunuza hem maliyet kontrolü konusunda hem de kaynak kullanımı konusunda destek oluyoruz.

Web ve mobil uygulama tasarım ve geliştirme konusunda engin deneyime sahip kadromuzla, hem görsel olarak çarpıcı ve estetik tasarım yeteneğimizle, hem de yalın, sade ve temiz kodlama tecrübemizle en çok tercih edilen yazılım dilleri ile hem web hem de mobil uyumlu, istenirse native uygulamalar geliştirerek hizmet sağlıyoruz.

Kurumunuzun yazılım alanındaki her türlü projesine dönük olarak uçtan uca, tasarım aşamasından uygulamanın hizmete alınması evresine kadar, bütün adımlarda alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

WEB TASARIM VE YAZILIM GELİŞTİRME

 

Kurumsal websitelerinizin tasarımından, geliştirilmesine, bakımından barındırma ve işletimine kadar tüm süreçlerini yönetiyoruz. İhtiyacınız olan web uygulama fikrinin projelendirilmesive hayata geçirilmesi konusunda uçtan uca size hizmet sunuyoruz.

Yaptığımız web tasarımlarında kurumunuzu ön sıralara taşıyacak ve arama motorlarında en önce çıkmayı sağlayacak, sektörünüzde en çok kullanılan anahtar kelimeleri sizinle birlikte belirliyor ve buna göre site içeriğinizi hazırlıyoruz. Sitenizi ziyaret müşterilerinize çekici gelen ve iyi görünen kaliteli, ihtiyaçlarına uygun bir web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Sitenizi her platforma (telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar vs.) otomatik ayak uyduracak şekilde responsive web tasarım ilkelerine göre tasarlıyor, yönetilebilen ve dinamik bir ortam sunuyoruz.

 

Kullanıcı deneyimi odaklı Web Arayüz Tasarımı (UI) hizmeti ile de Web UI ve UX tasarımı konusunda ileri düzey deneyimle destek almanızı sağlıyoruz. Etkileşimi yüksek kullanıcı deneyimi ve etkili bir arayüz tasarımı çıkaran deneyimli bir ekiple ihtiyacınız olan ürünü zamanında geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Miera bünyesinde bulunan geniş geliştirici/danışman kadrosuyla oldukça güçlü, olabildiğince hatasız çalışan, ölçeklenebilir, üst düzey işlevlere sahip modern web uygulamaları geliştirmekte, bu doğrultuda gerek teknik gerekse proje yönetimi alanındaki tüm gelişmeler ve yenilikleri takip ederek sektördeki en iyi uygulama yaklaşımlarına uygun, zamanında, güvenlik ve veri gizliliğine önem vererek kaliteli teslimatlar yapmaktayız.

 

Web tabanlı uygulama geliştirme sürecinde takip ettiğimiz adımlar ise şu şekilde;

 • Gereksinim analizi,
 • UI/UX tasarım,
 • Veri tabanı tasarımı,
 • Front-end, backend ve servis - api uygulama geliştirme,
 • Entegrasyon
 • Test ve hata ayıklama süreçleri,
 • Performans, yük ve güvenlik testleri,
 • Uygulama dağıtım

 

Genellikle aşağıdaki teknolojileri ve frontend kütüphanelerini kullanarak uygulama  geliştirme sürecini yürütmekteyiz:

 

 • Core Javascript
 • Asp.Net Web Forms
 • Asp.Net MVC
 • Asp.Net Core MVC
 • JQuery
 • Angular
 • Typescript
 • React.js
 • Vue.js
 • Python
 • Ruby
 • Ruby on Rails
 • Flask
 • Laravel
 • Kotlin
 • HTML5, CSS, PHP

 

BT Çözümleri

MOBİL UYGULAMA TASARIM VE GELİŞTİRME

 

Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, kurumsal ihtiyaca dönük,  en modern güvenlik ve yazılım teknolojilerini kullanarak özel projeler ve mobil yazılımlar geliştiriyoruz. Mobil uygulama arayüzü tasarımı, mockup ve frame geliştirme, responsive tasarım, geniş dil seçeneği, çoklu platform özellikli mobil uygulama tasarımlarımız yenilikçi teknolojilerin desteğiyle artık ulaşımı çok kolay durumda.

Tasarımlarımızda kullanıcıların alışkanlık, hareket ve geçmiş deneyimlerini göz önüne alarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Her ekran boyutuna uyarlanabilen, tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan, modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu duyarlı işlevselliğe sahip yenilikçi bir tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, rakiplerinizin uygulamalarını da iyice inceleyerek güçlü ve zayıf yanlarını da ortaya çıkararak analizimizi tamamlıyor, uygulamanın optimum olarak çalışacak, hatadan ayıklanmış, olası en az sistem kaynağı tüketecek şekilde kodlamasını yapıyoruz. Geniş yazılım dil seçenekleri (React Native, React.Js, Flutter, Cordova, Ionic, Node.JS, Java, Android Studio, Objective C, Swift vb.) ile kurumunuzun ihtiyacı olan yüksek performanslı, çevik ve ölçeklenebilir hem IoS hem de Android tabanlı mobil uygulamayı ister native olarak isterseniz progressive ve responsive yapıda geliştiriyoruz. Güçlü iş ortaklarımız ile her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri projelerinize yansıtıyoruz.

Mobil uygulamaları, kullanıcılarımızı memnun eden istikrarlı bir yapı kurgulamak amacı ile 15 yıla uzanan uzmanlığımız ve derin endüstri tecrübemizle geliştirilmiş, çok çeşitli kullanıcı senaryolarını içeren kapsamlı test süreçlerinden geçirerek teslim ediyoruz.

Mobil uygulama tasarımı konusunda detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerimizden faydalanmak için hemen MİERA iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

E-TİCARET VE PAZARYERİ UYGULAMA GELİŞTİRME

 

Yenilikçi, özgün, sade ve şık tasarımlarla kurumunuza ve iş süreçlerinize uygun e-ticaret sitenizi geliştiriyor,  iyi performans gösteren ve kullanıcı deneyimi yüksek, şık UI / UX tasarımına sahip, iyi düşünülmüş mantık ve geçişleri içeren basit ve net mikro etkileşimler, sistemden hızlı geri bildirim, ilgi çekici ürün sunumları, kolay ödeme akışı ve diğer birçok ayrıntı ve özellik içeren bir çok özelliği kullanımınıza sunuyoruz. Böylece, müşterileriniz ve sizin aranızda kuvvetli bağlar oluşturacak köprüler kuruyor, dijital pazarda ciddi pay sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Modern ve akıllı e-ticaret ve pazaryeri uygulamalarımız ile süreçlerinizi kolaylaştırıp, hata oranlarını minimize edecek ve veri güvenliğinizi en düzeye çıkaracak tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerini takip ediyoruz. MİERA olarak sahip olduğumuz uzmanlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile uçtan uca E-Ticaret ve Pazaryeri Web Sitesi Tasarımı, E-Ticaret ve Pazaryeri Uygulama Geliştirme, Online Mağaza Geliştirmeleri, Ödeme Sistemi (Payment Gateway) Entegrasyonları, Tedarikçi entegrasyonları, Kargo Firma Entegrasyonları, Plug-In, Web Servis entegrasyonları ve Modül Geliştirmeleri, E-ticaret analitiği gibi birçok konuda hizmet veriyoruz. Ayrıca sağladığımız özel modüller ile kampanyalar, promosyonlar vb. birçok özellik ve fırsatları da müşterilerimize kazandırıyoruz. Ayıca, kurumunuzun ERP ve muhasebe sistemleri ile e-ticaret entegrasyonlarını da sağlıyor, sahip olduğumuz deneyim sayesinde müşterilerimize özel çözümler sunabiliyoruz.

 

Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri
Miera Bilgi Teknolojileri

Blog