Miera Bilgi Teknolojileri
Light Dark

Projem Var

Detaylı bir teklif istiyorum.

Acelem Var

Hızlı bir teklif istiyorum.

Neden Miera

Miera Bilgi Teknolojileri

Kritik Farkı Nasıl Yaratıyoruz

Avantajlar

1

Maliyet Avantajı

Çok uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler sunabilmek için işletme maliyetlerimizi düşük tutmaya çalışıyoruz. Herhangi bir yeni proje için çok hızlı bir şekilde ekip kurma yeteneğine sahibiz.

2

En iyi yaptığınız şeye odaklanmak

Sıradan zaman alıcı süreçleri devrederken temel iş süreçlerine odaklanmaya devam edebilirsiniz.

3

Güçlü Teknik Uyum

Ekiplerimiz sık sık, sektörün en iyi uygulamalarını gözden geçirir ve yeteneklerimizi en umut verici teknolojiler üzerine inşa etmeye öncelik veriyoruz.

4

Sektör Deneyimi

Uzun yıllara dayanan uygulamalı yönetim ve operasyonel deneyime sahip, konularında uzman ve yetkin ekipler, kanıtlanmış Müşteri Deneyimi

5

Yetkinlik

15 yılı aşkın süredir Veri Merkezi Kurulumundan, yönetilen hizmetlere, Bilişim Teknolojileri alanında altyapı, ağ, sunucu, storage, yedekleme, siber güvenlik ürünlerinden test otomasyona kadar tüm kurumsal proje ihtiyaçlarını tek noktadan sağlayarak şirketler kargaşa yaşamadan güzel bir müşteri deneyimi yaşattık.

6

Müşteriye Özel Yaklaşım

Her müşterimizin sahip olduğu sistem alt yapısı, ürün ve uygulamalarına bağlı olarak şirketin hedeflerini ve gereksinimlerini dikkatle gözden geçiriyor, müşterilerimize özel çözümler sağlıyoruz.

Kazanımlar

1

İç Kaynakların Kullanımı

Şirketlerin Miera ile çalışırken elde ettikleri temel faydalardan biri de diğer amaçlar için etkin bir şekilde kullanılabilecek iç kaynakların serbest kalmasının sağlanmasıdır.

2

Müşteri Odaklılık

Süreçlerimiz sistematik olarak Müşteri beklentileri ve şirket genelindeki iş hedefleriyle uyumludur. Müşterilerle iş hedeflerine ulaşmak için çalışmak en yüksek önceliğimizdir.

3

Teknoloji Uyumluluğu

Değişen ortama hızla uyum sağlamaya inanıyoruz ve teknolojik değişikliklere hızlıca adapte oluyoruz.

4

Kapsamlı Hizmetler

Bağımsız teklifler ve kapsamlı çözümler olarak uygulamalarımız, müşterilerimizin karşılaştığı birbiriyle bağlantılı birçok sorunu ele alır.

Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri

Bizimle İletişime Geçin

Verimlilik ve Kalite İçin Miera: İşinizi Optimize Edin, Başarıyı Yakalayın
Miera Bilgi Teknolojileri

Blog