Miera Bilgi Teknolojileri
Light Dark

Projem Var

Detaylı bir teklif istiyorum.

Acelem Var

Hızlı bir teklif istiyorum.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

  • Anasayfa|
  • Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital dönüşüm, kurumların hızla artan rekabette avantaj sağlamak, gelişen teknolojilere uygun olarak hizmet ve süreçlerini dönüştürüp uygun hale getirmek için yapılan ve maliyet avantajı ile markete çıkışta zaman kazandıran iş süreçlerinin ve uygulamaların dijital ortama aktarılması sürecidir.

MİERA olarak müşterilerimize dijital dönüşüm yolculuklarında sahip olduğu teknolojik ve sektörel birikim ile güçlü iş ortaları kanalından en uygun çözüm ve ürünleri de kullanarak destek olmaya çaba gösteriyoruz.

Sunduğumuz danışmanlık ve proje hizmetlerimle süreçlerinin hızlandırılmasına ve verimli bir şekilde en kısa sürede dönüşümlerini sağlıyoruz. Dönüşüm sonrasında da yönetilen hizmetlerimiz ile sürdürülebilir bir operasyonel yapı için yardımcı oluyoruz.

Bu süreç boyunca, en öncelik verdiğimiz ana konu ise verimlilik ve sürdürülebilirliğin yanında uygulanabilirlik içinde en uygun teknolojilerle toplam yatırımın kabul edilebilir düzeyde olmasını sağlayacak maliyet etkin çözümler sunmaktır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİ ve HİZMETLER

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı kapsamında müşterimizin ihtiyaçlarına ve olgunluk düzeylerine uygun olarak vermekte olduğumuz hizmetlerimiz şunları içermektedir:

  • Dijital Dönüşüm Stretejisi ve İnisiyatifler Oluşturma
  • Süreç ve İş Modeli Dönüşüm Danışmanlığı
  • Dijital Dönüşüm Yol Haritasının Oluşturulması
  • Dijital Olgunluk Seviyesinin Belirlenmesi
  • Ekip ve Yetkinlik Oluşturma
  • Robotik Süreç Otomasyon danışmanlığı

 Dönüşüm sürecimizi işletirken mevcut durum analizi yaparak kurumun ilk olgunluk düzeyini belirlemeye çalışıyoruz. Bu aşama ile parallel olarak eğer mevcutsa kurumun Dijital Dönüşüm stratejisi ve ilgili dokümanlarını detaylı inceliyoruz. Eğer mevcut değilse kurumun genel strateji ve vizyonu ile uyumlu bir dijital stratejinin çıkarılması konusunda destek oluyoruz.

Var olan yada belirlenecek stratejiyi yürütecek ve işletecek hem proje hem de operasyon ekibi için yetkinikleri belirleyip takımların oluşturulması alanında yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda kurumun e-dönüşüm ihtiyaçları da varsa belirlenir ve uygun çözümler sunulur.

İş verimliliğini arttırmak ve zaman alan işlerin yeni teknolojik çözümler ışığında robotlar kullanılarak otomatikleştirilerek daha kolay, hızlı ve maliyet etkin yönetimi hususunda çözümler sağlıyoruz.

Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri Miera Bilgi Teknolojileri
Miera Bilgi Teknolojileri

Blog