Miera Hakkında

Miera, 2008 yılında kurulmuş olan Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin var olan güveni, profesyonelliği, referansı ve bilgi birikimleri ile kurulmuş bir Ar-Ge yönetimi ve yazılım danışmanlığı şirketidir.

Hakkımızda

Konusunda uzman çalışanları ile sistem danışmanlığı, veri merkezi hizmetleri, yazılım ve mobil uygulama geliştirme hizmetlerini vermektedir.  Bünyesindeki onlarca yazılımcısı ile Ar-Ge faaliyetlerini sürdürürken, sektörde onlarca kuruluşun da güvenini kazanarak onlara yazılım danışmanlığı görevini aynı hassasiyet ile devam ettirmektedir.

Miera, uzman kadrosu ve deneyimli geçmişi ile yaptığı tüm çalışmalarda optimum başarıyı yakalayabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve sektörün en prestijli kurum ve kuruluşları ile sürekli iletişim içinde kalıyor. Bünyesinde var olan Ar-Ge personeli, yazılım ve sistem uzmanları ile birlikte organik bir hiyerarşi içerisinde müşterilerinin beklentilerinden daha fazlasını karşılayabilmek ve ticari bir ilişkiden daha çok, değeri yüksek hizmet anlayışı ile tüm çalışanlarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bugün başarı düzeyimizi, bizden memnun kalıp bizlere referans olan mutlu müşterilerimizin sayısı ile değerlendiriyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen bilişim sektöründe faaliyet gösteren Miera, tecrübesini kurumsallaşma yolunda teknoloji ile rekabette öne geçmek isteyen kurumların hizmetine sunmaktadır.