Yönetim Kadrosu

Ece KUTLUCAN
Kurucu Ortak ()

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çoğunluğu finans sektörü IT departmanlarında olmak üzere çeşitli kademelerde 24 yıllık IT ve yöneticilik tecrübesi vardır. Türkiye İş Bankası Bilgi İşlem Merkezinde başlayan kariyeri Bilpa A.Ş ve Yapı Kredi Teknoloji A.Ş ile devam etmiştir. 2006 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlamıştır. 2008 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu şirketi Miera Bilgi Teknolojileri’nde çok sevdiği görevine devam etmektedir.

Gül Düzgider
Kurucu Ortak ()

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1992-1999 yıllarında AKNET (AKBANK) Bilgi İşlem’de Büyük Sistemler bölümünde Sistem Programcısı olarak çalıştı. 1999-2004 yıllarında IBM projelerinde çalışmak üzere Vizyon Bilgi İşlem’de Proje Yöneticiliği yaptı. 2004 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

2008 yılından itibaren bilgi ve birikimini çok severek yaptığı işi aracılığı ile hizmet sektöründe Miera kurumsal kimliği altında paylaşmaya çalışmaktadır.

Sedat Azizoğlu
Satış Direktörü ()

1972 Yılında Mardin’de doğdu.

1994 Yılında İnünü Üniversitesi işletmeden mezun olup 1997 – 2016 yılları arasında INDEX Bilgisayar’da Pazarlama & Satış departmanlarında çeşitli roller ve yöneticilik yaptı. 2016 – 2017 Yıllarında Ali Elektronik şirketinde Süper Bilgisayar, Veri Merkezi, Cloud servisleri şirketinde İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı. 2017 Eylül ayından itibaren Miera Bilgi Teknolojilerinde Satış Direktörlüğü görevini üstlendi.

Dijital Dönüşüm, Yapay zeka, IOT, Bulut Bilişim, Güvenlik, High-End Kurumsal çözümler üstünde yoğunlaşarak kendini ve şirketini geliştirmeye devam etmektedir.

Tamer Karakaş
Finans Koordinatörü

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ,

İktisat Bölümü mezunu olan Tamer KARAKAŞ , Yapı ve Kredi Bankasında Bankacılığa başlamış, sırası ile Egebank,Sümerbank,Oyakbank’ta çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra en son ING Bank Türkiye’de Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.2015 yılında Mirsis Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti’de Finans Koordinatörü olarak göreve başlamıştır.

2015 yılından itibaren, Miera Bilgi Teknolojileri A.Ş ve Odak Kariyer ve İnsan Kaynakları A.Ş firmalarınında da aynı görevleri yürütmektedir.

Miera Bilgi Teknolojileri


Sürekli değişen ve gelişen bilişim sektöründe faaliyet gösteren Miera, tecrübesini kurumsallaşma yolunda teknoloji ile rekabette öne geçmek isteyen kurumların hizmetine sunmaktadır.